Profile of Jagold (1)

Days on the site
191
Past Opponents
1
Recommendations
1

Introduction

I'm interested in wrestling holds like headscissors, body scissors, looking for a wrestling partner. I'm not experienced but I try to do my best on the mat.

Translate

Location

  1. Poland, Łódź
    Place of residence
Show on map

Stats

Age: 22-year-old Male

Stats: 5'7" (171 cm), 148 lbs (67 kg)

Languages spoken: English, Polish

Style:
Submission Submission

Last login: 6 days ago 

Last modified: 21 days ago

Start of membership: 2/11/2019 9:55 PM

Past Opponents

Nigri


Recommendations

Jagold is recommended by Nigri


Młody, uśmiechnięty, trochę nieśmiały, ale otwarty i chętny na sparring chłopak, od zagadania do spotkania minęło zaledwie parę godzin. Waleczny przeciwnik, ale udało się uzyskać parę odklepań. Rozciągnięty, zaskakuje gibkością. Ciekawy rozmówca. Walka i czas po niej to była czysta przyjemność.

2/16/2019

Translate

Nigri is recommended by Jagold


Bardzo przyjazny, otwarty człowiek z ciekawą osobowością i zainteresowaniami. Z umówieniem się na spotkanie nie było żadnych problemów, zostałem gościnnie potraktowany oraz odbyliśmy umówioną walkę. Przeciwnik pomimo nie tak dużego doświadczenia wie co robi i robi to dobrze - czuje swoje ciało i sprawnie go używa, przez co rzadko udaje się go zdominować. Uważajcie na jego nogi, bo kiedy znajdziecie się między nimi to pozostaje już tylko odklepać. Ogólnie bardzo fajny klimat zapewniony przez pozytywnego człowieka, jest to przeciwnik godny polecenia.

2/16/2019

Translate